Judo

Český svaz tělesné výchovy
Český tenisový svaz
O klubu
Tenisové kurty LTC ZbraslavAreál LTC Zbraslav je situován na jižním okraji Prahy v městské části Zbraslav při levém břehu řeky Vltavy. K dispozici je zde hotel(foto) s kamerově hlídaným parkovištěm a sportovní centrum s tenisovými kurty. V areálu je pro Vás připraveno 5 dvorců (3 antukové, 2 kurty s pevným povrchem decoturf) a multifunkční hala. Provoz klubu je celoroční a tak v zimních měsících máme k dispozici nafukovací haly.  Pro všechny návštěvníky je připraveno sportovní zázemí se sportovním barem, šatnami a sociálním zařízením.

Víceúčelová hala LTC ZbraslavNa recepci je pro všechny návštěvníky připraven bohatě zásobený bar, který nabízí široké možnosti občerstvení.  K dispozici je také letní terasa s pěkným výhledem na areál. Samozřejmostí je pokrytí restaurační části a hotelu Wi-Fi. V recepci Vás rádi přivítáme a poskytneme veškeré informace.

V našem klubu se tenisu může věnovat každý a v každém věku.  Připravujeme zde nejen hráče, kteří mají závodní ambice, ale i ostatní děti či dospělé, kteří se chtějí věnovat bílému sportu pouze rekreačně.

Minitenisové kurty LTC ZbraslavVelký důraz klademe na kvalitní kondiční přípravu, která je v českých poměrech velmi zanedbávána.  U těch nejmenších se zaměřujeme především na všeobecný motorický rozvoj, který je v tomto věku mnohem důležitější než samotný tenisový trénink.

Ovšem tenis není jediný sport, který můžete u nás provozovat. Díky kryté multifunkční hale máte možnost si vyzkoušet i řadu jiných sportů.

VAS v.o.s.
SUBTERRA a.s.