Hotel je situován v jižní části Prahy, v městské části Zbraslav. Má přímé napojení na dálnici D1 a výpadovky Strakonice a Slapy. Centrum města je dosažitelné za 20 minut jízdy autem a je zde výborná dostupnost a návaznost na PID (Pražskou integrovanou dopravou). Hotel se nachází v přírodním tenisovém areálu a nabízí ubytování ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích vybavených sociálním zařízením, wi-fi připojením a TV na každém pokoji. V hotelové recepci přístup na internet zdarma.
Návštěvníkům je k dispozici parkoviště. Provoz hotelu 07:30 - 22:00 hod denně.
Ubytování hostů je možné od 14:00 do 21:00.

Hotel LTC Praha nabízí celkem 24 lůžek v rozložení dvou devíti dvoulůžkových a dvou třílůžkových pokojů.
Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem a televizním přijímačem.
K standartním hotelovým službám nabízí i prostory a technické zázemí s projektorem pro celoplošné promítání a internetem, vhodné pro společenské akce a školení.
Charakteristiku hotelu dokresluje i tradiční klubová atmosféra s možností využití tenisových kurtů a hal s umělým i antukovým povrchem.
V letní sezoně bude otevřen 18 jamkový „Adventure Golf", oblíbený rekreační i profesionální sport a především rodinná zábava.
Součástí hotelu je i příjemná klubová restaurace s velkým výběrem chlazených nealkoholických nápojů a barem.
V restaurační části se podávají snídaně a další občerstvení s možností uspořádání soukromých akcí.
Příjemné posezení nabízí i letní terasa. Recepce zajišťuje také informační služby a drobný prodej.

Ceník platný od 1.10.2017.

Pokoj Cena
1lůžkový 760 Kč
2lůžkový 960 Kč
3lůžkový 1 360 Kč
Ceny jsou uvedeny včetně DPH a zahrnují snídani a místní poplatky ve výši 21,- Kč na osobu/noc.

Rezervace telefonicky nebo emailem info@ltczbraslav.cz

Okolí hotelu je ideální na procházky, a to pěší, na kole i na bruslích. V těsné blízkosti hotelu a tenisového areálu se nachází cisterciácký klášter Zbraslav, který byl původně loveckým dvorem Přemysla Otakara II., kde byli pohřbeni králové Václav II, Václav III., královna Eliška, manželka Jana Lucemburského, a král Václav IV. S klášterem je spojen i kostel sv. Jakuba. Prelatura kláštera byla později přebudována na zámek a v původním konventu je expozice Národní galerie České sochařské tvorby 19. a 20. století. Doporučujeme také navštívit Hradiště Závist, největší keltské oppidum v Čechách.

Asi 20 km od hotelu se nachází hrad Karlštejn, který byl založený v roce 1348 a zaujímá mezi českými hrady zcela výjimečné postavení. Byl vybudován českým králem a římským císařem Karlem IV. jako místo pro uložení královských pokladů, především sbírek svatých relikvií a říšských korunovačních klenotů.

Provozovatelem hotelu je společnost VAS v.o.s., která se mj. zabývá rekonstrukcí historických objektů, komplexní realizací staveb a správou a údržbou objektů.

Design: TEMPLATED Images: Pexels (CC0)