V současné době je hotelová část MIMO PROVOZ,
a tudíž neposkytujeme ubytování.
Děkujeme za pochopení

Hotel je situován v jižní části Prahy, v městské části Zbraslav. Má přímé napojení na dálnici D1 a výpadovky Strakonice a Slapy. Centrum města je dosažitelné za 20 minut jízdy autem a je zde výborná dostupnost a návaznost na PID (Pražskou integrovanou dopravou).

Hotel se nachází v přírodním tenisovém areálu a nabízí ubytování ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích.
V prostorách celého hotelu je wi-fi připojení zdarma, hostům je k dispozici parkoviště.
V letní sezóně je otevřená terase s výhledem na celý areál.
Charakteristiku hotelu dokresluje i tradiční klubová atmosféra s možností využití tenisových kurtů a hal s umělým i antukovým povrchem.
V letní sezoně bude otevřen 18 jamkový „Adventure Golf", oblíbený rekreační i profesionální sport a především rodinná zábava.

Hotel neakceptuje domácí mazlíčky.
Provoz recepce je od 7:30 do 22:00, v sobotu od 7:30 do 20:00.
Součástí recepce je příjemné posezení s barem, který nabízí pestrou nabídku nápojů.
Ubytování je možné od 14:00 do 21:00. V sobotu od 14:00 do 20:00.
Součástí ubytování je snídaně, která se podává po-pá 7:30-9:00, o víkendu 8:00-9:00.
Hotel nabízí celkem 24 lůžek, které se skládají z 9 2lůžkových pokojů a ze 2 3lůžkových pokojů.
Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením, TV, ručníky a wi-fi připojením.

Okolí hotelu je ideální na procházky, a to pěší, na kole i na bruslích. V těsné blízkosti hotelu a tenisového areálu se nachází cisterciácký klášter Zbraslav, který byl původně loveckým dvorem Přemysla Otakara II., kde byli pohřbeni králové Václav II, Václav III., královna Eliška, manželka Jana Lucemburského, a král Václav IV. S klášterem je spojen i kostel sv. Jakuba. Prelatura kláštera byla později přebudována na zámek a v původním konventu je expozice Národní galerie České sochařské tvorby 19. a 20. století. Doporučujeme také navštívit Hradiště Závist, největší keltské oppidum v Čechách.

Asi 20 km od hotelu se nachází hrad Karlštejn, který byl založený v roce 1348 a zaujímá mezi českými hrady zcela výjimečné postavení. Byl vybudován českým králem a římským císařem Karlem IV. jako místo pro uložení královských pokladů, především sbírek svatých relikvií a říšských korunovačních klenotů.

Provozovatelem hotelu je společnost VAS v.o.s., která se mj. zabývá rekonstrukcí historických objektů, komplexní realizací staveb a správou a údržbou objektů.

Design: TEMPLATED Images: Pexels (CC0)